Ücretsiz 45 Adet WooCommerce WordPress Teması

0
23
Görüntüleme

Çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını mı arıyorsunuz? Tüm WordPress temalarında komple WooCommerce desteği ve önceden oluşturulmuş şablonlar bulunmaz. Bu yazımızda, e-Ticaret web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarını göstereceğiz.

En iyi WooCommerce WordPress temaları

Bir WooCommerce WordPress Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?

WooCommerce , dünyadaki küçük ve büyük e-ticaret web sitelerine güç sağlayan, dünyanın en popüler e-ticaret platformudur.

Dünyanın en güçlü web sitesi üreticilerinden biri olan WordPress‘in üstünde çalışır . WordPress web siteleri, WordPress.com ve WordPress.org

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz , kutudan çıkan tüm WooCommerce özelliklerine erişmenizi sağlar ve mağazanızı istediğiniz herhangi bir yoldan almanıza yardımcı olur.

Başlamak için bir alan adı, SSL sertifikası ve WooCommerce hosting hesabı gerekecek .

Godady’i kullanmanızı öneririz . Bunlar, en büyük resmi olarak önerilen WooCommerce ve WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir.

Web sitenize yükleyebileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarına göz atalım.

11. Shoppe

 

Shoppe, çevrimiçi mağazalar, e-ticaret, moda ve yaşam tarzı web siteleri için son derece özelleştirilebilir bir WooCommerce WordPress teması. Güçlü hızlı ürün arama, ajax alışveriş sepeti, dilek listesi , hızlı bakışlı ışık kutusu, ürün resmi yakınlaştırma ve daha fazlası vardır.

Kullanımı oldukça kolay olan tonlarca düzen ve stil seçenekleri içeriyor. Ayrıca , kendi düzenlerini oluşturmanıza izin veren bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir .

22.Løge

 

Løge, modern tasarımı ve güçlü e-ticaret özelliklerine sahip zarif bir WooCommerce WordPress teması. Farklı dükkan ön düzenleri, ayarlanabilir ürün sütunları ve ürün filtreleri sunar.

Onun güzel tipografisi ve renk düzenleri ürünlerinizi popüler haline getirir. Tema renklerini değiştirerek kendi renk düzenlerini de oluşturabilirsiniz. Tüm seçenekler canlı tema özelleştirici altında yönetmek oldukça kolaydır.

33. Ultra

 

Ultra, süper esnek seçenekler ve muhteşem tasarımlarla çok amaçlı bir WordPress teması. Bir e-ticaret web sitesi de dahil olmak üzere 1 tıklama ile kurulabilen birkaç okunmuş web sitesi içerir.

İçeriğinizi kendi içeriğinizle değiştirmeniz yeterlidir. Ayrıca, gerekirse kendi düzenlerini kolayca oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucuya sahiptir. Fiyatlandırma tabloları, çoklu başlık stilleri, iletişim formu , fotoğraf galerisi gibi özellikleri içerir .

44. Neto

 

Neto, WooCommerce mağazaları için modern bir WordPress teması. Zarif bir ana sayfa düzeni ve mağazanın yanında özellikli bir ürün kaydırıcısı bulunur. Birkaç kısa kodları ve özel widget’ları içerir ve mağazanız için farklı düzen oluşturmak için çeşitli yollar sunar.

Bu desteği vardır özel logo yükleme, sınırsız renk, sosyal medya için özel widget’lar ve daha fazlası. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici altında düzgün bir şekilde organize edilmiştir.

55. Latest

 

Son, WooCommerce mağazaları için mükemmel bir WordPress teması. Ürünlerinizin ön ve orta kısmında yer alan güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Aynı zamanda 5 farklı yerleşim seçeneğine sahip ayrı blog sayfası da içerir .

Bir satış veya yeni ürünü duyurmak için mağaza başlığını ekleyebilir ve en popüler ürün kategorilerinizi vurgulamak için özellikli kategoriler bölümünü kullanabilirsiniz. Kutudan çıkacak şekilde tasarlanmış olan bu tasarım, basit bir tema seti sunarak, en az müdahaleyi gerektirir.

66. Store Front

 

Storefront ücretsiz WordPress WooCommerce temasıdır. WooCommerce çekirdek geliştiricileri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir, WooCommerce ve popüler WooCommerce uzantıları ile sıkı bir şekilde bütünleşmiştir.

Mağazanızı özelleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri içerir. Bir demo veri ithalatçısı, canlı tema customizer desteği ve WooCommerce mağazanızı kolayca kurmanıza yardımcı olmak için birden fazla widget hazır alana sahiptir. Ayrıca, WooCommerce’ın arkasındaki insanlar tarafından özel olarak oluşturulmuş çeşitli alt temalar için ana tema görevi görür.

77. Dijital Pro

 

Digital Pro, WooCommerce mağazaları için mükemmel bir WordPress teması. Genesis tema çerçevesinin üzerine kurulu olan bu, WordPress hızı ve performansı için son derece optimize edilmiştir .

WooCommerce mağazaları, 3 widget alanı, özelleştirilebilir üstbilgi ve sayfa şablonları için önceden şekillendirilmiş şablonlar içerir. Tema kurmak için özel bir tema seçenekleri sayfası ve canlı özelleştirici desteği bulunur.

88. ProShop

 

ProShop, WooCommerce Storefront temasının çocuk temasıdır. Aksesuar, giyim ve spor mağazaları için uygun bir şık kentsel tasarıma sahiptir.

Ana temasının ve onun bir kısmının tüm özelliklerini de miras alır. Tüm tema seçeneklerine canlı özelleştirici aracılığıyla erişilebilir ve kurulumu oldukça kolaydır.

99. Hugo

Hugo, çevrimiçi mağazalar için her türlü güzel tasarlanmış bir WordPress WooCommerce teması. Bu son derece özelleştirilebilir tema, ürün bölümlerinizin ardından özellikli kaydırıcı ile güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Sosyal medya, iletişim bilgileri ve içerik bulma özellikleri için özel widget’lar içerir. Birden çok renk düzeninde mevcuttur ve canlı tema özelleştirici kullanılarak tüm tema seçenekleri kolayca özelleştirilebilir.

1010. Otel

Otel, oteller, yatak-kahvaltı ve misafirperverlik servis sağlayıcıları için başka bir güzel WooCommerce WordPress teması. Modern ana sayfası tasarımı hoşgeldiniz mesajı ve eylem çağrısı düğmesi bulunan büyük başlık imajına sahiptir.

Odalar, hizmetler ve benzeri kitaplanabilir ürünler eklemenize izin veren WooBookings Bundle’a ihtiyacınız olacak . Diğer dikkat çekici özellikler arasında özel kenar çubukları, birden fazla widget hazır alanlar, özel başlık, arka plan ve daha fazlası bulunur. Kurmak kolaydır ve özelleştirmek kolaydır.

1111. Lenscap

Lenscap, tam WooCommerce desteğiyle bir dergi stili WordPress teması . Web sitelerine bir çevrimiçi mağaza eklemek isteyen zengin içerikli web siteleri için uygundur.

En belirgin içeriğinizi ve kategorilerinizi sergileyen özelleştirilebilir bir başlık içeren güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Güzel resim galerileri olan ürün sayfaları için şablonlar vardır. Kutudan çıkıyor ve yalnızca aslında kullanacağınız seçenekleri içeriyor.

1212. Varlık

Varlık güçlü, çok amaçlı bir WordPress iş teması . Yükleyebileceğiniz ve ihtiyaçlarınız için özelleştirebileceğiniz bir e-ticaret mağazası da dahil olmak üzere çeşitli hazır web siteleri içerir.

6 renk şeması, çoklu blog sayfa düzenleri, 2 kaydırıcı stili, tam genişlik ve kutulu düzenler ve daha fazlasıyla gelir. Canlı tema özelleştirici ve özel tema ayarları sayfası ile bunu özelleştirme daha kolaydır.

1313. Yükseköğretim

Highend, WooCommerce mağazaları için süper esnek WordPress teması. Birden fazla düzen ve tarz arasından seçim yapabileceğiniz modern bir tasarıma sahiptir veya temayla ücretsiz olarak gelen sayfa oluşturucu eklentisiyle kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz.

Sınırsız renk, Google fontları, çoklu kenar çubukları, özel widget’lar, sosyal medya simgeleri ve daha fazlasını içerir. Tema kurulumu için size rehberlik edecek 1 tıklamalı demo ithalatçısı vardır. Öyle çeviri hazır ve ayrıca kullanılabilir dilli web siteleri oluşturabilir .

1414. ToyShop

Toyshop, özellikle çocuk mağazaları, oyuncak mağazaları, çiçekçi dükkanları ve eğlenceli ve parlak bir web sitesine ihtiyaç duyan diğer web siteleri için yapılan bir WooCommerce WordPress temasıdır. Renkli, eğlenceli ve mevsim uyması için altbilgi grafiklerini değiştirme seçeneği de var.

Ana temasının tüm özelliklerini devralır ve kendi temasının bir kısmını ekler. Özel arka plan, üstbilgi görüntüsü, renk denetimleri ve mağaza sayfaları için çok sütunlu düzenleri bulunur. Kurulumu son derece kolaydır ve tamamlayıcı uzantılarla kolayca genişletilebilir.

1515. Indigo

Indigo modüler bir yaklaşımla inşa edilmiş modern ve şık bir WordPress WooCommerce teması. İhtiyacınız olan herhangi bir sayfa düzenini oluşturmak için modülleri kolayca sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

1 tıklamayla yükleyebileceğiniz anahtar teslimi web sitesi tasarımlarıyla doludur. Her tasarım tamamen özelleştirilebilir ve güzel dükkan şablonlarını içerir. Önemli özellikler arasında iletişim formu sayfası , özel widget’lar, fiyatlama tabloları, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası yer alıyor.

1616.Oyuncu Salonu

Arcade online oyun mağazaları, elektronik ve oyun aksesuarları mağazaları için bir WooCommerce temasıdır. En iyi oyun web sitelerinden esinlenen Arcade, gözle görülür şekilde geniş bir ürün gamı ​​sergilemek üzere ön sayfada tasarlanmıştır.

Geniş menüler, çok sütunlu düzenler, yapışkan arabalar, incelemeler ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere temanıza geniş bir özellikler kümesi eklemenize izin veren Storefront Extensions Bundle yardımıyla genişletmek kolaydır .

1717. Creativo

Çok yönlü ve çok amaçlı bir WooCommerce teması arıyorsanız, Creativo’yu kontrol etmeniz gerekir. Bu süper esnek WordPress temaları, 1 tıklama ile birden fazla anahtar teslimi web sitesinde gelir.

Gerektiğinde kendi düzenlerini oluşturmak için güzel dükkan şablonlarını, çoklu stilleri ve düzenleri ve premium sayfa üreticisi ve kaydırıcı eklentileri içeren gemi içerir. Tam bir rehberli kurulum için güçlü bir özel tema ayarları alanı vardır.

1818. eStore

eStore WordPress için başka bir ücretsiz WooCommerce teması. Oldukça profesyonel ve modern bir online mağaza oluşturmak için çeşitli premium benzeri özellikler ve özel widget’ları barındırıyor.

Üst WooCommerce uzantılarıyla uyumluluk test edilmiştir. Tüm tema seçenekleri düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve minimum çaba ile kolayca çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

1919. Amaryllis

Amaryllis, WooCommerce mağazaları için benzersiz bir şekilde tasarlanmış WordPress temasıdır. Modern ana sayfası düzeni , ürün kategorilerinizi, popüler ürünlerinizi ve web sitenizin diğer bölümlerini izleyen tam ekran bir arka plan görüntüsüne sahiptir .

Ana sayfası tamamen widgetized, böylece kurmak için içerik widget’larını sürükleyip bırakabilirsiniz. Tek tıklamayla demo ithalatçısı, canlı özelleştirici desteği ve benzersiz bir şekilde kendi yapabilmeniz için ton seçenekleri var.

2020. Pastoral

Idyllic WordPress için güzel tasarlanmış bir WooCommerce teması. Birkaç widget hazır alan ve bir ana sayfa düzeni oluşturmak için kolay bir seçenek içerir. Bu içerir tam genişlikte sayfa şablonu kendi açılış sayfaları oluşturmak için kurumsal, bize ulaşın ve diğer sayfa şablonları.

Özelleştirici altında düzgün bir şekilde yerleştirilen tüm tema bileşenleriyle özelleştirmek kolaydır. Çeviri hazırdır ve Polylang kullanarak çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir .

2121. Multishop

Multishop, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için güçlü bir WordPress temasıdır. Ton özelleştirme için esnek seçeneklerle modern bir tasarıma sahiptir.

Ajax destekli ürün filtresi, arama otomatik otomatik tamamlama özelliği, sınırsız renkler, çoklu kenar çubukları, sayfa şablonları ve daha fazlasını içerir. Ayrıca premium sayfa oluşturucu ve kaydırıcı eklentileri ile birlikte gelir.

2222. Cupcake

Cupcake, pastaneler ve kafeler için bir WooCommerce WordPress teması . Ana sayfasında bir kaydırıcı, ardından ürünleriniz ve diğer içerik alanlarınız bulunmaktadır. Başlık alanı, web sitenizin logosunu, telefon numarasını ve arama, dilek listesi ve alışveriş sepeti düğmelerini içerir.

Özellikli, en yeni ve popüler ürünleri kolayca görüntülemek için WooCommerce öğeleri içerir. Ürün resimleri için ışık kutusu açılır penceresini de içerir. Tüm tema seçenekleri, özel bir tema seçenekleri sayfası ile kolayca özelleştirilebilir.

2323. Hestia

Hestia, popüler bir ücretsiz WordPress teması olan WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için uygundur. Tonlarca özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere premium WordPress temalarında bulacağınız özelliklerin çoğunu içerir .

Sınırsız renk, çoklu düzen seçenekleri, son derece özelleştirilebilir başlık, sosyal medya simgeleri, birden fazla gezinme menüsü ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Süper kullanımı kolaydır ve mağazanıza eşsiz bir görünüm vermek için kolayca özelleştirilebilir.

2424. Altitude Pro

Rakım Pro, WooCommerce mağazaları için çok profesyonel görünümlü bir WordPress teması. Genesis tema çerçevesinin kaya gibi sağlam temelleri üzerine kuruludur ve berrak tipografi ve geniş bir düzen sunar.

Ana sayfanıza bölümler, özelleştirilebilir üstbilgi, gezinme menüleri ve çoklu kenar çubukları sürükleyip bırakmak için 7 ana sayfa widget alanı içerir. Tema kurmak için, özel tema seçenekleri sayfası ve canlı tema özelleştiricisi desteği bulunur.

2525. Mesmerize

Mesmerize, WooCommerce web siteleri için yüksek derecede esnek fakat ücretsiz bir WordPress teması. Basit bir sürükleyip bırakarak kolaylıkla özelleştirilebilen modern bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Dikkat çeken özellikler arasında, önceden tasarlanmış ana sayfa, 5 üstbilgi tasarımı ve 30’dan fazla hazır içeriği kolayca özelleştirebileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Esmerize, esnekliği nedeniyle her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

2626. SolidBox

Solidbox, bir WooCommerce WordPress teması için mükemmel bir seçimdir. Esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve her tür işletme web sitesini oluşturmak için kolayca adapte edilebilir.

Birden fazla tasarım seçeneği, düzen, başlık stilleri, kısa kodlar ve daha fazlasını içerir. Premium sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir ve ayrıca çok dilli eklentileri destekler. Hızlı 1 tıklamalı demo ithalatçısı ve özel tema seçenekleri paneli ile kurulum daha kolaydır.

Spencer, WooCommerce ve iş dünyası web siteleri için zarifçe tasarlanmış bir WordPress teması. Widget’leri sürükleyip bırakabileceğiniz, widget hazır alanlarla esnek bir ana sayfa düzeni içerir.

Bülten kayıt formunu, sınırsız renkleri, çoklu düzenleri, sayfa oluşturucu desteğini ve sosyal medya entegrasyonu için özel widget’ları içerir. Customizer’da özel bir tema seçenekleri paneli ve tonlarca özelleştirme seçenekleri vardır.

2828. OceanWP

Güçlü fakat ücretsiz bir WordPress WooCommerce teması arıyorsanız, OceanWP’yi seveceksiniz. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması, ücretsiz bir arkadaş eklentisinde premium benzeri özelliklerle birlikte gelir.

Canlı customizer’de, başlık stilleri, arka planlar, renkler, gezinme menüleri ve daha fazlasını seçebileceğiniz bir sürü özelleştirme seçenekleri vardır. Tüm popüler ücretsiz sayfa oluşturucu eklentileri ile çalışır ve gerekirse kendi açılış sayfalarınızı oluşturmak için şablonlar içerir .

2929. Biberi +

Pepper +, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için mükemmel tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress teması. Birkaç tıklama ile yükleyebileceğiniz birkaç web sitesine hazır olarak gelir. Tüm bu tasarımlar basit nokta ve tıklama araçları ile tamamen düzenlenebilir.

Tasarım için modüler bir yaklaşım gerektirir ve ortak web sitesi bileşenleri için modüller bulunur. Fiyatlandırma tablolarını , en yeni ürünleri, sürgüleri, iletişim formlarını, Google Haritalar’ı ve daha fazlasını eklemek için sürükleyip bırakabilirsiniz .

Astra, tam WooCommerce desteği ve esnek özelleştirme seçenekleri ile temiz ve ücretsiz bir WordPress teması. İçerik widget’larını sürükleyip bırakmak için birden fazla widget hazır alana sahip modern ana sayfa düzenini içerir.

Özel WordPress sayfa düzenleri oluşturmak için tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler . Tema kurmak oldukça basit ve yeni başlayanlar için dostça.

Styler, güzellik salonları, moda ve aksesuar mağazaları için şık bir WooCommerce WordPress teması. Tamamen widgetized ve basit sürükle bırak ile kurulabilen benzersiz bir modern ana sayfa düzenine sahiptir.

Ayrıca, hizmetleri, galerileri, referansları , fiyat listelerini ve personel profillerinizi kolayca içerecek özel posta türleri içerir . Yeni başlayanlara dosttur ve daha kolay kurulum için bir tema ayarları sayfası içerir.

3232. MaxStore

MaxStore, başka bir harika ücretsiz WooCommerce WordPress teması. Ana sayfası, ürünlerinizi öne ve merkeze yerleştiren son derece çekici bir düzen içeriyor.

İstek listesi desteği, sol / sağ kenar çubuğu , altbilgi widget alanı, özel arka planlar, özel logo, bilgi üst çubuğu, arama çubuğu, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir.

3333. Modüller

Modüller tam WooCommerce desteğiyle güzel bir WordPress temasıdır. Modüler bir tasarım yaklaşımı ile oluşturulmuştur ve web sitenizin herhangi bir yerine kolayca ekleyebileceğiniz ortak web sitesi oluşturma bileşenleri için modüller içerir.

1 tıklama ile kurabileceğiniz birkaç anahtar teslimi tasarımlarla birlikte gelir. Ayrıca, portföy, video arka planı, Google fontları, simge fontları ve daha fazlasını içerir. Süper kullanımı kolaydır ve tema ayarları sayfasını kullanarak kolayca ayarlanabilir.

3434. Seneca

Temiz basit bir WooCommerce teması arıyorsanız, o zaman Seneca’yı kontrol etmelisiniz. Ürünlerinizi odak noktasına getiren çok sayıda beyaz alan içeren basit ve geniş bir tasarıma sahiptir.

Mağaza şablonu, ayrı blog sayfası, ürün kategorileri küçük aracı ve daha fazlasını içerir. Tüm tema seçenekleri tema ayarları sayfasında mevcuttur ve kurulum için az çaba gerektirir.

3535. Stilist

Stilist, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için güzel tasarlanmış WordPress teması. Ana sayfasında, üst kısmında büyük bir kaydırıcı bulunan ürünlerin ve içerik bölümlerinin ardından kutulu bir düzen bulunmaktadır.

Hizmetler, ekip üyeleri , referanslar, sosyal medya simgeleri, blog bölümü ve daha fazlasını eklemek için bölümleri yönetmesi kolay içerir . Canlı customizer’de tonlarca özelleştirme seçenekleri sunar ve farklı stilleri ve renkleri karıştırıp eşleştirmenize olanak tanır.

3636. Yasadışı

Outlaw, her türlü dükkan ve çevrimiçi mağazaya uygun yaratıcı bir WordPress WooCommerce teması. Çok sayıda alana ve muhteşem tipografide temiz ve yumuşak bir düzen sunar.

Bu içerir güzel CSS animasyonları hazır ve daha gelişmiş ürün filtresi, çoklu stili ve düzeni, çeviri. 1 tıklama yükleyici, premium kaydırıcı ve sayfa oluşturucu eklentileri ile birlikte gelir.

3737. Shop Isle

Shop Isle, WooCommerce mağazaları için mükemmel bir ücretsiz WordPress teması. Ana sayfada, varışta müşterinin dikkatini çekmenize olanak tanıyan geniş ürün görüntüleri sunar.

Diğer önemli özellikler arasında tam ekran görüntü, paralaks efektleri , canlı özelleştirme desteği, blog bölümü ve daha fazlası yer alıyor. Kutudan çıkıyor ve tüm tema seçenekleri oldukça açık ve basittir.

3838. Flevr

Flevr, çevrimiçi mağazalar ve mağazalar için modern ve şık bir WooCommerce teması. Üstte tam ekran kaydırıcı ve özellikli ürünler içeren, tamamen widgetleştirilmiş bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Referansları, hizmetleri, galerileri, portföyünü ve daha fazlasını eklemek için dahili bölümler bulunur. Sosyal medya ve içerik keşfi için özel widget’lar içerir. Kullanımı oldukça kolaydır ve en sevdiğiniz sayfa oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

3939. Flora

Flora, çiçekçi dükkanları ile özel olarak tasarlanmış bir WooCommerce WordPress temasıdır. Güzel tasarımı ve renk düzenini çiçeklerden esinlenerek alır ve boyunca cesur ve yumuşak renk kombinasyonlarını kullanır.

Akıllı alışveriş sepeti, mega menü, akıllı navigasyon, çoklu başlık stilleri, yapışkan başlıkları ve daha fazlasını içerir. Çeviri hazır ve çok dilli eklentilerle uyumludur.

4040. Flaş

WooCommerce mağazanız için profesyonel görünümlü fakat ücretsiz bir WordPress temasına mı ihtiyacınız var? Flash’a göz atın. Bu güzel çok amaçlı WordPress teması WooCommerce hazır ve güzel tasarım ile geliyor.

Web sitenize demo içeriğini kolayca içe aktarmanıza olanak tanıyan bir tamamlayıcı eklentiyle birlikte gelir. Ayrıca, birden çok blog mizanpajı, sayfa oluşturucu şablonları, çoklu başlık stilleri, çoklu renk seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

4141. Çatı katı

Loft, güçlü özellik seti ve kapsamlı özelleştirme seçenekleri ile WordPress için temiz ve basit bir WooCommerce temasıdır. Ana sayfasında, üstte isteğe bağlı bir kaydırıcı, ardından ürün veya içerik bulunuyor.

Üstte iki gezinme menüsü ve yapışkan kayan gezinme menüsü bulunur. Süper kullanımı kolaydır ve özel bir tema ayarları sayfası ve canlı tema özelleştirme desteği içerir.

4242. Bento

Bento, premium temalara denk işlevsellik ve özellikler sunan, mükemmel ve ücretsiz bir WordPress WooCommerce teması. Bu süper esnek WordPress teması, herhangi bir sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak tamamen özelleştirilebilen modern bir ana sayfaya sahiptir.

Birden fazla düzen, sınırsız renk, tek tek yayınlar ve sayfalar için düzenler, özel üstbilgiler, yayınlar ve sayfalar için gelişmiş başlık stilleri ve daha fazlasını içerir. Kullanımı kolaydır ve tüm tema seçenekleri, canlı önizleme özelleştiricisi altında yönetilir.

4343. Köşe

Köşe, tam WooCommerce desteğiyle benzersiz ve şık bir WordPress teması. Dar bir sol kenar çubuğu ve daha geniş bir içerik alanı ile minimalist bir tasarım yaklaşımı sunuyor.

Tam renk kontrolü, Twitter, Flickr ve içerik keşif widget’ları için özel widget’lar sunar. Kutunun dışında çalışır ve küçük çaba sarfetmek için oldukça kolay bulacaksınız.

4444. Zirve

Peak, üstte güzel kiremitli görüntüler içeren modern bir WooCommerce WordPress teması. Fayans otomatik olarak tema tarafından oluşturulur, ayrıca gerekirse fayansları özelleştirebilirsiniz. Aşağıdakiler, en iyi ürünlerinizi ve özellikli içeriğinizi sergiliyor.

Portföy sonrası türü, özel düzenleri, mega menüsü, slide-in widget’larını ve daha fazlasını içerir. Kolay kurulum için 1 tıklamalı demo veri içe aktarıcısı, özel bir tema ayar paneli ve sürükle ve bırak oluşturucu içerir.

4545. Homestore

 

Homestore, ev dekorasyonu, ev eşyaları ve mağaza web siteleri için bir WooCommerce teması. Ürünlerinizi ön plana çıkaran temiz ve ferah bir tasarıma sahiptir.

Süper esnektir ve minimum çabayla çaba sarf etmeden tasarlanmıştır. Akıllı arabalar, ürün incelemeleri, çok sütunlu düzenler, yazı tipleri, özel stil ve benzeri müthiş özellikleri ekleyen Storefront Extensions paketi ile daha da genişletilebilir .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here