Gizlilik Politikam

© Copyrigth 2016 Fatihcankaya.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları  Fatihcankaya.net’e aittir. Fatihcankaya.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Fatihcankaya.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.Fatihcankaya.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Fatihcankaya.net ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Gizlilik Politikası

Açıklamanın kanunen gerekli veya izin verildiği (örneğin, devlet organları ve kolluk kuvvetleri) izin verilen durumlar haricinde bilgilerinizi gizli tutacağız. Genellikle, bilgilerinizi yalnızca Fatihcankaya.net içinde kullanacağız. Ancak, bazen Fatihcankaya.net bilgilerinizi işlemek için üçüncü şahısları kullanıyor. Fatihcankaya.net, bu üçüncü tarafların talimatlarına kesinlikle uymalarını gerektirir ve Fatihcankaya.net, kişisel bilgilerinizi bu şekilde kullanmaya açıkça izin vermediğiniz sürece kişisel bilgilerinizi kendi ticari amaçları için kullanmamalarını şart koşar. Ile etkileşimde bulunduğunuzdaFatihcankaya.net bazen sizin hakkınızda kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bülten yayını yaparsanız, kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişim kurabileceğimizi ve Fatihcankaya.net ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Kullandığınızda Fatihcankaya.net çevrimiçi hizmetleri, çerezleri kullanabilen ve IP adreslerini toplar. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi, Gizlilik Politikamızın tamamındaki Fatihcankaya.net çerezleri bölümünde bulabilirsiniz .